Okres wojenny w Niemczech

Leczenie przeciwwirusowe jest opracowanie leków, które można zidentyfikować komórki, które gromadzić wirusa i odróżniają je od innych. Leki muszą działać w taki sposób, że niszczą one całkowicie wirusa, nie pozostawiając fragmenty lub mutanty wytwarzania komórek, które mogą później ujawnią się wewnątrz zainfekowanych. Zasadniczo co proszony jest to, że jako środki przeciwwirusowe, należy być śmiertelne tylko wirusów i musi być nietoksyczny dla komórek. Immunoterapia dotyczy środków, które pomagają zwalczyć wirusa w sposób naturalny poprzez stymulację układu odpornościowego reakcji organizmu rozwija. Niektóre substancje dostępne obecnie może aktywować wyspecjalizowanych białych krwinek.

Lizyna aminokwasów okazało się sterowanie opryszczka i badacze stwierdzili, że w przypadku postaci wolnej lizyny dodaje się do diety o wysokiej zawartości lizyny i niską zawartość argininy, to wydaje się być użyteczne. Replikacja wirusa zwiększona w badaniach hodowli tkankowych, gdy stosunek aminokwasów argininy na lizynę sprzyja arginina. Wyższy stosunek lizyny, argininy będzie hamować replikację wirusa i hamuje cytopatogenności wirusa herpes simplex. L-lizyna jest postrzegany jako skuteczny środek do zmniejszenia występowania, nasilenia i czasu dla zakażenia HSV, który powtarza się ran.

produkty żywnościowe, które mają więcej niż arginina lizyna są ryby, kurczak, wołowina, jagnięcina, mleko, ser, fasola, drożdże i kiełki fasoli browarnianego. Groch, żelatyna, czekolady, orzecha kokosowego, mączka z chleba świętojańskiego, owsa, pszenicy, całe białej mąki, orzechy ziemne, soja i kiełków pszenicy, są znane z więcej niż arginina lizyna.

Wpis zawdzięczamy http://www.chiny-verico.pl/oferta/9-Nagrobki_i_pomniki_granitowe.php