Okres wojenny w Niemczech

Leczenie przeciwwirusowe jest opracowanie leków, które można zidentyfikować komórki, które gromadzić wirusa i odróżniają je od innych. Leki muszą działać w taki sposób, że niszczą one całkowicie wirusa, nie pozostawiając fragmenty [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php] lub mutanty wytwarzania komórek, które mogą później ujawnią się wewnątrz zainfekowanych.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php] Zasadniczo co proszony jest to, że jako środki przeciwwirusowe, należy być śmiertelne tylko wirusów i musi być nietoksyczny dla komórek. Immunoterapia dotyczy środków, które pomagają zwalczyć wirusa w sposób naturalny poprzez stymulację układu odpornościowego reakcji organizmu rozwija. Niektóre substancje dostępne obecnie może aktywować wyspecjalizowanych białych krwinek.

Lizyna aminokwasów okazało się sterowanie opryszczka i badacze stwierdzili, że w przypadku postaci wolnej lizyny dodaje się do diety o wysokiej zawartości lizyny i niską zawartość argininy, to wydaje się być użyteczne. Replikacja wirusa zwiększona w badaniach hodowli tkankowych, gdy stosunek aminokwasów argininy na lizynę sprzyja arginina. Wyższy stosunek lizyny, argininy będzie hamować replikację wirusa i hamuje cytopatogenności wirusa herpes simplex. L-lizyna jest postrzegany jako skuteczny środek do zmniejszenia występowania, nasilenia i czasu dla zakażenia HSV, który powtarza się ran.

produkty żywnościowe, które mają więcej niż arginina lizyna są ryby, kurczak, wołowina, jagnięcina, mleko, ser, fasola, drożdże i kiełki fasoli browarnianego. Groch, żelatyna, czekolady, orzecha kokosowego, mączka z chleba świętojańskiego, owsa, pszenicy, całe białej mąki, orzechy ziemne, soja i kiełków pszenicy, są znane z więcej niż arginina lizyna.

Wpis zawdzięczamy [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]