XXI-wieczna sztuka w Polsce

XXI-wieczna sztuka w Polsce

To po prostu oznacza nauka czytania bez stresu, że ??HPV jest po prostu przechodzi okres odpoczynku.

To nie znaczy, że współżycie seksualne z osobą, której HPV jest w inkubatorze, oznaczającego którego narządów płciowych nie są widoczne, automatycznie zapisze Cię przed zakażeniem wirusem HPV. W rzeczywistości, wirus może pozostawać w uśpieniu od 3 do 24 miesięcy nie wykazując żadnych objawów. To sprawia, że ??bardzo trudno jest wyśledzić źródło brodawki narządów płciowych, a także zwiększa liczbę nosicieli HPV. Tak więc, zaleca się utrzymanie zdrowego stylu życia. Należy stosować się do bezpiecznych praktyk seksualnych, to ekspozycja HPV będzie zminimalizowane.

2. Poród

Innym sposobem, za pomocą którego brodawki narządów płciowych może być przekazywana jest za pośrednictwem porodu. HPV może się przekazywane do dziecka, kiedy on / ona przechodzi przez zakażoną kanał rodny. Dziecko może wówczas opracować brodawczaki krtani lub brodawki, które tworzą się w rejonie jamy ustnej i gardła.

3. Bezpośredni kontakt z przedmiotami

Wreszcie, brodawki narządów płciowych mogą być także przekazywane przez bezpośredni kontakt z przedmiotami, które mają zdobyć narażone na HPV. Na przykład, sprzętu medycznego, który został użyty w zanieczyszczonej osoba może zarazić inną osobę. Brodawki narządów płciowych mogą być przekazywane przez kilka sposobów i uniknięcia tych sposobów poprzez zdrowego stylu życia, częstość ich zamawiające mogą być zmniejszone.

Wpis zawdzięczamy