Powojenna sztuka w Polsce

Powojenna sztuka w Polsce

Jak brodawki narządów płciowych są przesyłane

Brodawki narządów płciowych, które znane są również jako brodawek wenerycznych pochodzą z różnych typów wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV). Pojawiają się one jako małe kalafior kształcie guzki, które są zazwyczaj cielisty. Często rosną tak małe jak dwa milimetry średnicy, ale mogą rozwinąć się w wielu klastrach i ekspansji na większych mas w okolicy narządów płciowych.opakowania-wroclaw.pl U kobiet tych narządów płciowych można znaleźć w wewnętrznym i zewnętrznym obszarze pochwy, szyjki macicy, macicy, a także w obszarze odbytnicy. Gdy występuje u mężczyzn, brodawki narządów płciowych są zwykle znajdują się na czubku penisa. Mogą one również manifestować na trzpień prącia, moszny, a w obszarze w pobliżu odbytu. Co więcej, brodawki narządów płciowych może również rozwijać się w obszarze jamy ustnej i gardła od osób, które zaangażowane w seksie oralnym z zakażonym partnerem.

Pomimo tego, że szanse na stan skóry występujące u kobiet i mężczyzn jest równa, objawy mogą być oczywista u mężczyzn, ponieważ są one u kobiet. Powodem tego jest to, że anatomia samic zapewnia lepszą pożywką dla HPV żyć i rozwijać się. Mężczyźni, z drugiej strony, mogą nie wykazywać żadnej fizycznej obecności brodawek narządów płciowych, ale mogą być nosicielami HPV gdy tylko się styka.

Powojenna sztuka w Polsce

1. Kontakt fizyczny

Brodawki narządów płciowych są wysoce zakaźną chorobą, która może być przekazywana innym osobom za pośrednictwem różnych środków. Pierwszą drogę, która może być transmitowana jest dzięki bliskiemu fizyczny kontakt z zakażoną. Podczas stosunku płciowego, HPV jest w stanie wejść powierzchni danej osoby skóry i błon śluzowych przez drobne otarcia, które tworzą się w okolicy narządów płciowych. Gdy komórki regeneracja wałów korbowych motocykli w obrębie narządów płciowych są atakowane przez HPV, nie może być lub opóźnienie w fazie inkubacji, który trwa od kilku tygodni do kilku lat.
Wpis zawdzięczamy