Tragiczne losy Polski a sklonnosc Polakow do przesadnej martyrologii

Tragiczne losy Polski a sklonnosc Polakow do przesadnej martyrologii

Jak zrobić Milionerzy Myśleć

Filozof firm Jim Rohn napisał kiedyś,

Staje się milionerem nie jest trudne, ale to nie jest najważniejsze. Najważniejszą częścią staje się milionerem jest osobą, że musisz stać się zgromadzić milion dolarów w pierwszej kolejności.

Jest to wspaniały wgląd. Aby stać się bogatym, trzeba opracować zupełnie inny sposób myślenia od przeciętnego człowieka, który martwi się o pieniądze większość swojego życia.holistic Musisz opracować zupełnie inny charakter, osobowość i zestaw nawyków, jeśli chcesz osiągnąć swoje cele finansowe, a następnie trzymać pieniądze.

Mój doradca finansowy powiedział mi kiedyś: "Pierwszy milioner jest niezwykle trudne do zdobycia, ale drugi milion jest niemal nieuniknione."

Gdy stajesz się teczki producent osobą, która może zarobić i zgromadzić milion dolarów lub więcej, będzie można również osobą, która może zarobić drugi i trzeci milionów, jak również. Nawet jeśli coś niefortunne dzieje, a ty stracisz wszystkie pieniądze, można zrobić to ponownie dość szybko, bo byś stał się osobą, która może stać się milionerem. A kiedy stajesz się taką osobą, nigdy nie tracą zdolność.

Pierwszy Habit milionerów

Prawdopodobnie najbardziej łatwo rozpoznawalne zwyczaj self-made milionerów jest nawyk oszczędności. Bogaci ludzie są ostrożni z każdego grosza i każdego dolara. Oni przeznaczyć swoje fundusze starannie iz wielką rozwagą. Nigdy nie kupić nowy, kiedy mogą kupić używane. Nigdy nie kupić, jeśli można je wydzierżawić, a oni nigdy nie wydzierżawić, czy mogą wynająć. Nigdy nie wynająć lub wydzierżawić jeśli może pożyczyć. Wiedzą, że, jak mówi angielskie mówi: "Jeśli dbasz o swój groszy, funtów zadba o siebie."

Na przykład, większość self-made milionerzy nie kupują nowych samochodów. Czekają, aż dobrej jakości samochodu wynosi około dwóch lat, zanim go kupić.
Wpis zawdzięczamy