Ciekawostki z zycia krolow polskich

Ciekawostki z zycia krolow polskich

2012 Prognoza gospodarcza Dla amerykańskiej gospodarki

Prognoza gospodarcza na rok 2012 jest ponura jeden. Ulubione na świecie ekonomiści i inwestorzy przewidują, że będzie to rok zmienności i niepewności na rynkach iw gospodarce światowej, jako całości. Banku Rezerwy Federalnej w Filadelfii badaniu z udziałem czterdziestu pięciu prognostów ekonomicznych przewiduje, że wzrost realnego PKB jedynie o 2,4 procent, a stopa bezrobocia o 8,8 proc.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php] Tylko w sierpniu tego roku, dane te były odpowiednio 2,6 i 8,6.

Ciekawostki z zycia krolow polskich

Zmiana prognozowane dane występujące w tak krótkim czasie, ma wiele wspólnego z europejskim kryzysem zadłużenia. Mimo, że większość amerykańskie banki nie są narażone bezpośrednio na najgorsze, co kryzys Europejska ma do zaoferowania, jej wpływ jest wciąż odczuwalne przez światowej gospodarki.

Się zespół ekonomii w UBS niedawno wyszedł z ich prognoz, co wiąże się ze stresem (słaby suwerenne rządy produkujący słabych zasad, a tym samym, tworząc słabych efektów ekonomicznych), a nadmiar zdolności produkcyjnych. Przewidują, że: strefa euro będzie w recesji na początku przyszłego roku, w Stanach Zjednoczonych uniknie recesji, banki centralne będą utrzymywać politykę monetarną luźna, i że wschodzących [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php] gospodarek światowych utrzymają swoje obecne tempo wzrostu.

Ciekawostki z zycia krolow polskich

Administracja Obamy jest jeszcze bardziej tragiczna prognozy dla gospodarki 2012 roku. Przewidują, że obecne zawirowania i niepewność w gospodarce utrzyma zatrudnienie około dziewięciu procent przez większą część przyszłego roku. Twierdzą oni, że ze względu na najlepszy scenariusz, który nie uwzględnia pogorszenie klimatu gospodarczego, nadal może spodziewać się stopy bezrobocia na poziomie 8,3 procent, z mizernym tempem wzrostu na poziomie 3,3 procent.

Perspektywy gospodarcze Moody została właśnie wydana również.
Wpis zawdzięczamy [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]