Historia najnowsza Rosji

Historia najnowsza Rosji

Powrót do szkoły oszczędności

Powrót do szkoły. Uff! Co za ulga. Mimo, że nie czekamy na listach dostaw szkoły i sklepów w ramach przygotowań do wielkiego dnia, jestem wdzięczny za spokojnych dni, które leżały przede mną. Kocham moje dzieci, ale nie kocham te długie letnie dni grania Arbiter liczne rodzeństwa konfliktów między trzech nastolatków i jeden pre-teen, każdy indywidualnie oznaczony jako dzień iść swoją drogą.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php]

Dwa i pół roku później, że jestem gotowy do wszystkich, ale odsyła je do drzwi, aby wrócić do szkoły! Ale tak naprawdę, muszę pogratulować dzieci. Że nikt nie doznał poważnych obrażeń w czasie całej tej głowy wtrącanie to prawdziwy cud! Bezpiecznie przetrwanie lata, teraz przygotuj się dzielnie chodzić po korytarzach wzajemnej kontroli. Trudno uwierzyć, że mogą być w rzeczywistości podekscytowany. Ale oni są, jak zawsze były każdego roku przed, niecierpliwie oczekiwali na wielki dzień.

Mam dość dużo dostał to z powrotem do szkolnej gotowości rzeczy w dół do nauki teraz. Mój najstarszy z czworga dzieci wkracza w 10 klasie, a najmłodszy zaczyna 4th. Oto w jaki sposób poradzić sobie z powrotem do szkoły podstawowe: wiedzieć, co jest „niezbędne”

Masz swoje „Powrót do szkoły” listy. Trzymaj się tego. Twoje dzieci mogą spróbować, aby przekonać się, że koniecznie musisz mieć ten pakiet 20 różnych kolorowych długopisów żelowych. Twoja odpowiedź (albo raczej pytanie): „Gdzie jest napisane?” Ustawić limity

Wiesz, ile trzeba wydać, jeśli jesteś po wszelkiego rodzaju budżetu. I każdy powinien be.Negotiate

Jeśli masz więcej niż jedno dziecko, aby przygotować się do szkoły, trzeba negocjować czasem. Daj i weź. Na przykład, jedno dziecko może nabyć mnóstwo ubrań w ręcznych upadków mi, co zdarza się częściej niż w rodzinie z trzech dziewcząt jak mamy. Pozostawia to najstarsze dziecko w potrzebie wi [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php]ęcej ubrań niż inni, ponieważ istnieje niewiele lub nie istniejąca szafa do uzupełnienia ograniczoną nową szafę.
Wpis zawdzięczamy [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]