Historia najnowsza a polityka historyczna

Historia najnowsza a polityka historyczna Im starsze dziecko może zrezygnować nowy plecak dla kilku nowych ubrań i pozwalają młodsze dzieci do sportu nowy plecak. Im starsze dziecko korzysta plecak, który przetrwał poprzedniego roku.

Używam niektórych norm handlowych i taktyki dla większości powrót do zakupów szkolnych:

Back to School Clothing

Chociaż mój budżet z pewnością nie pozwala na całkowicie nowej garderoby szkolnego dla wszystkich, że uda się kilka nowych strojów dla każdego dziecka i nową parę butów. Gdybym nie zrobiła nigdy nie będzie w stanie wstrząsnąć wstyd wszystkim "Nie mogę iść do szkoły pierwszego dnia w tych samych starych ubrań i butów!" płacze.

I odkryli, że kiedy jesteś obok pierwszych kilku dni, to naprawdę nie ma to znaczenia. Po pierwszych kilku dniach, wszystkie pierwsze wrażenia są wyryte w kamieniu i nie ma odwrotu. Wszystko jest stare wiadomości w drugim tygodniu szkoły. Zdając sobie sprawę z tego, znam kilka nowych stroje wystarczą na początek roku szkolnego. Zwykle dodajemy nowe stroje w ciągu całego roku, jak pozwala mój budżet i zawsze to jakieś nowe ubranie na liście prezent na Boże Narodzenie dla każdego dziecka.

Historia najnowsza a polityka historyczna

Oczywiście przygotowanie wcześnie, trafiając wszystkie sprzedaży i skanując wszystkie stojaki odprawy. Wiele razy, będę zakup mundurka wiele miesięcy przed czasem, gdy zapasy zima idzie na odprawy w sklepach. Jeśli to zrobisz, pamiętaj, aby umożliwić wzrost o czasie mają być zużyte. Jestem całkiem dobry w guestimating przyszłe rozmiary.

Jeśli masz tylko jedno lub dwoje dzieci, z powrotem do budżetu Ubrania szkolne nie może być tak trudne dla ciebie. Ale z czterech dzieci, mogę wykorzystać każdą znaną taktykę oszczędzania pieniędzy, aby utrzymać koszty na niskim poziomie.

Plecaki i Spoiwa Zip

Te dwa elementy będą prawdopodobnie jednymi z najdroższych na liście dostaw szkoły.
Wpis zawdzięczamy