Kto powiedzial, ze historia jest pisana kazdego dnia?

Kto powiedzial, ze historia jest pisana kazdego dnia?

Różnice między Jedi i Jedi

Jakie są różnice pomiędzy Jedi i Jedi? Następujący obszar wyjaśni niektóre z głównych analizowane punktu w SWTOR który jest różnice między konsularnej i rycerza Jedi, ich odpowiednich klasach postępy i powodów, dla których oba powinny być odtwarzane. Jedi zawiera różne role i jak grają. Rolki są podane odpowiednie tytuły do ??indywidualnych lokalizacje.

Jedi Knight classic stałe bohater jest symbolem pokoju i nadziei dla całej galaktyce. Ci dzielni bohaterowie prowadzą ones ładunek na bazie przeciwnika lub biorą udział w pierwszej linii frontu, aby zapewnić szczelną obronę. Niezależnie od sposobu, są dzielni wojownicy, którzy nie boją się skacząc do każdej walki pośród swoich płonących mieczy świetlnych. Rycerz Jedi pochodzi z projektu dla graczy, którzy się spieszyć do sporu błyskawicznie i powalić przeciwnika na ziemię z cnotliwego sprawiedliwości poprzez flurries strajków i ukośników.

Innym różne między dwiema klasami, stanowi; Rycerz Jedi jest w pierwszej linii, jest ona przyznawana średni pancerz biegłości wytrzymać określoną ilość obrażeń. Jeśli rycerz ma ochoty być rdzeniem zainteresowanie i grupa zbiornika, rycerz może przejść do Jedi Guardiana. Mając intensywny tarczę Jedi Strażnik staje się obrońcą całej lewej strony zespołu, tankowania wszystkie szkody z wrogami przez ciężki ruch ustawiony generacji zagrożenia. Również ci, którzy mają na celu danie insane szkody może postury do Jedi Sentinel. Mając możliwość korzystania z dwóch ligthsabers, Sentinel zagęszcza ciężkie obrażenia w krótkim ukośniki, który będzie demontaż nikogo na ich drodze.

Z drugiej strony Mocy, jest taktycznym i mądry Jedi. Konsularny jest reprezentowany przez obecnego Wielkiego Mistrza Jedi Yoda oraz Shatele Shan. Albo przez Force przebiegłości lub uprawnienia, Jedi jest celowe dla tych, którzy korzystają z doświadczenia taktycznego zniszczyć swoich wrogów za pośrednictwem lub z zaskakujących ataków. Aby ustawić ostrość lub centrum ich zakres opanowania lub ich umysły, Jedi Consular dostaje eleganckie szaty lub lekki pancerz nosić na polach bitew, dzięki czemu nie będą wstrzymane ich koncentracja i ruchy.

Przy odpowiednim przygotowaniu, Jedi Consular postęp wiedzy i staje się Jedi Sage. Jedi Stager jest zdolny do przewodu siły z jasnością. Odwrotnie, Jedi może projektowanie logotypu się rozwijać, aby stać się Jedi cień. To mistrzowie Lightsaber pracowniczy i wiosną szokujące ataki potajemność. Używając swoich sił, mogą ukrywać uprawniającej ich szable z energii promienistej, że przy niszczy swoich przeciwników przez dominujących ruchów końcowych. To tylko niektóre z głównych różnic pomiędzy Jedi i Jedi Knight.

Autor pracuje obecnie nad inne SWTOR Jedi Guide i SWTOR Jedi Przewodnik z nieoficjalnych wydawcy przewodnika.

Wpis zawdzięczamy najlepszeubezpieczenie.com.pl/porownanie-oc-ac/