Sztuka w Polsce

Sztuka w Polsce

Czego nie wiedział o Neon

Wszyscy jesteśmy zaznajomieni z neonem w jego najbardziej powszechnie stosowane formy, neonów. Jednak to, co naprawdę wiemy o nim? To jest cel tego artykułu, aby przedstawić szerszy widok neonu przez niektóre często zadawane pytania dotyczące neonu, neonów i innych form wykorzystania neonu, które nie są tak dobrze znane.http://www.drowis.pl/hodowla-krolikow-i-gryzoni/karmniki-dla-krolikow-i-gryzoni/

Zacznijmy od pytania, które głosy obawy dotyczące bezpieczeństwa.

Czy neon nagrzewają się i mogę się poparzyć gdybym go dotknąć?

Nie do obu części. Świecąca rurki neonowe jest chłodne w dotyku. Nie wydzielają ciepło w jakikolwiek sposób. Transformator nie wydzielają nieznaczne ciepła, ale jest minimalna i bezpieczne.

Sztuka w Polsce

Co to jest transformator?

Transformator to urządzenie służące do zwiększenia lub ustąpienia lub przekształcenia napięcia za pomocą magnetycznych.

Jak długo będzie trwać neon?

Wiele czynników zaangażowanych w żywotności błyszczącej rury, w tym środowisku, w którym jest umieszczony, jakość mocy transformatora zasilającego, jakość montażu i zdarzeń losowych (wyładowania atmosferyczne, burze, http://windmar.com.pl/realizacje Etc.). Luminous rury może trwać przez dziesięciolecia w idealnym środowisku, ale w bardziej realistycznych warunkach najbardziej Luminous tube oznakowanie powinno trwać od ośmiu do piętnastu lat.

Sztuka w Polsce

Rurki neonowe może być naprawiony?

Tak, neonowe rurki mogą być naprawiane i / lub naładować.

Czy gazy w neonowych rurek niebezpieczne?

Neon i argon są gazy obojętne i nie są przez nich samych. zagrożenie dla ludzi lub środowiska. Argon / rtęci napełniony przewód rurowy zawiera niewielką ilość rtęci, która nie stwarza zagrożenia, dopóki rura jest nienaruszona. EPA zatwierdzone metody usuwania odpadów muszą być stosowane do usuwania / rurki wypełnione rtęcią argonu. Należy skontaktować się z Agencji Ochrony Środowiska na właściwej utylizacji rurek zawierających rtęć.

Wpis zawdzięczamy